Výroba truhlářských vrtacích přípravků

V dnešní době se již žádný truhlář, prototypová dílna nebo výrobce interiérů neobejdou bez truhlářských vrtacích přípravků, montážních pomůcek a systémového nářadí. Truhlářský svrtávací přípravek zvyšuje výrobu a efektivitu práce. Vysoká kvalita, řemeslné zpracování a přesnost reprezentují výhody používání truhlářských vrtacích přípravků.

Již několik let dodává firma PRANO s.r.o. na český, evropský i celosvětový trh patentované Truhlářské vrtací přípravky pro kolíkové spoje. Tento svrtávací přípravek je určen pro ruční svrtávání kolíkových spojů v kusové a malosériové výrobě. Variabilní rozměry vrtacích přípravků, jejich snadné upevnění, použitý materiál a možnosti roztečí umožňují bezchybnou práci a precizní zpracování truhlářského výrobku.

Nejlepší svrtávací přípravek na trhu

Truhlářské vrtací přípravky, které jsou vyráběny z tvrzeného duralu a kalené oceli, umožňují jednak vrtání do pevných skříňových příček, ale také svrtávání rohových spojů nebo zásuvkových korpusů. Přípravky jsou vyráběny v různých délkách a s různou roztečí, přičemž například rozteč 32 mm je dána celoevropskou normou používanou u průmyslových vrtacích strojů.

Více informací naleznete v našem novém katalogu truhlářských vrtacích přípravků.

Leták na kolíkovací přípravek Prano s.r.o. 

 

Fotogalerie

Rodinné zázemí stabilní strojírenské firmy
Tradice, technologie, kvalita, přesnost
Rychlé a pohodlné dodání vlastní dopravou
Okamžitá řešení podle přání zákazníka
Vstřícné jednání s majitelem a výrobou
Výroba dílů dle vzorů bez dokumentace