O firmě

PRANO s.r.o. je tradiční českou strojírenskou firmou s více než pětadvacetiletou tradicí v oblasti kovoobrábění a zámečnictví.

Zabýváme se prototypovou strojírenskou výrobou v malosériové výrobě, konvenčním obráběním, CNC frézováním/soustružením, strojním zámečnictvím, 3D měřením a poradenstvím ve strojírenství včetně návrhů technologií. Dále vyrábíme a nabízíme truhlářské vrtací přípravky a upínače pro svrtávání kolíkových spojů.

Díky nejnovějším technologiím, zkušenosti a dlouholeté spolupráci s dalšími strojírenskými firmami dodáme finální výrobek rychle, přesně a kvalitně. Přímé jednání na ose zákazník – majitel – výroba usnadní řešení přání každého zákazníka.

Jsme specialisty na prototypovou výrobu a výrobu náhradních dílů dle vzorů bez dokumentace. Máme vlastní dopravu, proto jsme schopni dodat hotové výrobky až k vám v řádu několika hodin. Vaše přání vyřešíme okamžitě, s montáží i servisem.

Sídlíme v Havlíčkově Brodě, ve vlastním areálu s přímým napojením na silnici I/38. Působíme po celém světě. Kromě Evropy a České republiky dodáváme výrobky a technologie například do Mexika nebo Číny.

Jsme flexibilní rodinná firma nabízející vstřícná řešení. Odpovědnost, loajalita, tradice. To jsou přidané hodnoty, které zákazník pozná.

Strojírenství děláme srdcem. Pojďte se přesvědčit

Rodinné zázemí stabilní strojírenské firmy
Tradice, technologie, kvalita, přesnost
Rychlé a pohodlné dodání vlastní dopravou
Okamžitá řešení podle přání zákazníka
Vstřícné jednání s majitelem a výrobou
Výroba dílů dle vzorů bez dokumentace